• ul. Jana Pawła II 135, Rzeszów
  • 17 229 18 55
  • Pn-Pt: 08:00 – 15:00

O firmie

Szanowni Państwo!

 

Działalność handlową prowadzimy od 1992 roku. Na przestrzeni ponad 20 lat elastycznie reagowaliśmy na zmieniające się warunki rynkowe dostosowując ofertę towarów handlowych do potrzeb odbiorców, zawsze kierując się mottem: … w trosce o Ciebie.

 

Od 1998 roku dostarczamy naszym klientom towary pomagające utrzymać komfort i aktywność w każdym wieku poprzez sprzedaż środków pomocniczych m. in. pieluchomajtek, majtek chłonnych, cewników, materiałów urologicznych i sprzętu stomijnego; przedmiotów ortopedycznych w tym stabilizatorów, kul, wózków inwalidzkich; sprzętu rehabilitacyjnego: łóżek; materiałów higienicznych. Spółka kompleksowo zaopatruje odbiorców w materiały opatrunkowe tradycyjne i specjalistyczne, jednorazowy sprzęt medyczny, środki dezynfekujące, dermokosmetyki i kosmetyki. Usługi wynajmu sprzętu medycznego: jak łóżka i wózki inwalidzkie, zostały tak dostosowane do potrzeb klientów, że w przypadku spłaty wartości poprzez raty wynajmu, sprzęt przechodzi na własność użytkownika. Spółka z roku na rok rozszerza asortyment sprzedawanych towarów, dostosowując ofertę do oczekiwań odbiorców.

Głównymi odbiorcami „INES” Sp. z o.o. są: apteki, sklepy medyczne, domy pomocy społecznej, zakłady pielęgnacyjno-opiekuńcze i opiekuńczo-lecznicze, hospicja, przychodnie, gabinety medyczne i weterynaryjne. Jakość i szybkość obsługi naszych klientów systematycznie jest ulepszana, dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych oraz inwestowaniu we własne zaplecze magazynowe i środki transportu (dysponujemy magazynami o powierzchni ponad 1,5 tys. m2 i około 20 samochodami dostawczymi).

„INES” Sp. z o.o. na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizuje zlecenia na pieluchomajtki i inne wyroby medyczne oraz sprzęt ortopedyczny w siedzibie spółki. Dodatkowo wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych odbiorców świadczymy usługi w zakresie sporządzania zestawień do Narodowego Funduszu Zdrowia. Rozliczamy sprzedaż środków pomocniczych w imieniu aptek, sklepów medycznych realizowaną na podstawie zleceń wystawionych przez osoby uprawnione z całej Polski.

 

Zapraszamy do współpracy oferując:

  • szeroki asortyment towarów handlowych
  • terminowe dostawy
  • bezpłatny dowóz zamawianych towarów
  • obsługę na terenie 4 województw południowej i wschodniej Polski
  • obsługę przez wykwalifikowany zespół pracowników
  • całodobowy dostęp do platformy zamówień dla aptek, sklepów i instytucji

 

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Wojciech Kozimor

Biuro Ines Sp. z o. o.
Biuro Ines Sp. z o. o. wewnątrz
Magazyn Ines Sp. z o. o. wewnątrz